Ves v zimě Janda Karel

POPIS: Olej na plátně, rozměr 67 x 88 cm, zaskleno, signováno vlevo dole Janda
O AUTOROVI: O autorovi nebyly nalezeny bližší informace.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky:5602
1 500 Kč 10. 11. 2017 20:50:43