Vesnice Monogramista

POPIS: Olej na lepence, rozměr 52,5 x 65 cm, malba poškozena
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky:13996
2 500 Kč 17. 1. 2022 23:29:40