Vesnice za rybníkem Janda Karel

POPIS: Olej na plátně, rozměr 65 x 83, nerámováno
O AUTOROVI: O autorovi nebyly nalezeny bližší informace.
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky:17823
1 200 Kč 18. 9. 2023 21:01:33