Vesuv Signatura nečitelná

POPIS: Olej na lepence, rozměr ve výřezu 22 x 9,5 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky:14950