Vigée‐Lebrunová s dcerou Nečitelně signováno

POPIS: Akvarel na kosti, rozměry rámu: 11,6 x 10 cm / ovál rozměry : 6 x 4 cm, kostěný rámeček
O AUTOROVI: Autora tohoto díla se nepodařilo ze signatury dohledat.
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky:10290
1 800 Kč 19. 2. 2020 17:00:17