Vikingská dvoubřitá válečná sekera Neznačeno

POPIS: Železná válečná sekera, vynikající stav. Rozměry 20 x 12 cm, 580 g. Stáří: 9 - 11. století. Pochází ze soukromé sbírky, Anglie. Prohlášení o autenticitě. Pravděpodobně součást výzbroje vikingských osobních gard byzantských císařů. Součástí je stojánek
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:11415
Žádné příhozy