Villa Medici - Velký formát Tóth Štefan
POPIS: Velkoformátový akryl na plátně, rozměr 145 x 180 cm, signováno, datováno 2012 a popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
Aktuální cena: | 19 000 Kč |
Číslo položky:9855
19 000 Kč | 12. 2. 2020 18:51:42 | |