Vizovické hory Rosenbaumová-Šimková Marie

POPIS: Olej na plátně, rozměr 33,5 x 37 cm, rám poškozen
O AUTOROVI: Rosenbaumová - Šimková, Marie, 1909-1980 Narozena ve Slavkově u Brna. Malířka, též autorka básní a dvou románových rukopisů.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:19215
Žádné příhozy