Vlci Bresslern-Roth Norbertine
POPIS: Barevný linoryt na jemném japonském ručním papíru, rozměr tiskové plochy: 22 x 20,5 cm. Signováno a v pravo značeno : henddruck ( vytisknuto autorkou) Mírně poškozeno mimo tiskovou plochu, zaskleno. Na českém trhu se díla této autorky téměř neobjevují.
Vyvolávací cena: | 8 500 Kč |
Aktuální cena: | 12 000 Kč |
Číslo položky:8343