Vltava nad Zbraslaví Ženíšek Bedřich

POPIS: Olej na plátně fixováno na lepence datováno 1898, rozměry: 16 x 23,5 cm
O AUTOROVI: Narozen 6. 6. 1872 v Plzni, zemřel 15. 5. 1916 v Mnichově Hradišti. Malíř v Mnichovském Hradišti, žák umělecko průmyslové školy v Praze. Tvoří krajiny z jihu, zejména Jugoslavie,... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narozen 6. 6. 1872 v Plzni, zemřel 15. 5. 1916 v Mnichově Hradišti. Malíř v Mnichovském Hradišti, žák umělecko průmyslové školy v Praze. Tvoří krajiny z jihu, zejména Jugoslavie, krajiny z Českého ráje a partií jižních Čech.
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Číslo položky:9993