Vodník Příhoda Jindřich
POPIS: Akvarel, rozměry : 43,5 x 30 cm, zaskleno, datováno 1931
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
Aktuální cena: | 4 600 Kč |
Číslo položky:11340