Vodník Panuška Jaroslav - připsáno
POPIS: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměr 37 x 31 cm, nesignováno
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
Aktuální cena: | 37 000 Kč |
Číslo položky:18732