Vojáci v zákopu
Vojáci v zákopu
Vojáci v zákopu
Vojáci v zákopu
Vojáci v zákopu
Vojáci v zákopu
+ 1

Vojáci v zákopu Hubert Von Zwickle

POPIS: Barevná litografie, rozměry: 40,5 x 48 cm, datováno 1916
O AUTOROVI: Salzburg 1875 - 1947 Vídeň
Vyvolávací cena: 1 100 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:8356
Žádné příhozy