Volský povoz v průsmyku Holzer Robert
POPIS: Olej na překližce: rozměry: 51 x 67 cm. Rám poškozen.
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 3 800 Kč |
Číslo položky:11351