Volský povoz v průsmyku Holzer Robert

POPIS: Olej na překližce: rozměry: 51 x 67 cm. Rám poškozen.
O AUTOROVI: Robert Holzer1859, Prostějov - 1938, Praha V letech 1875-1880 pracoval ve Vídní, v atelieru Brioschiho, Burghardta a Kautského. Ve Vídni studoval i na akademii. Poté pracoval... zobrazit více >
O AUTOROVI: Robert Holzer1859, Prostějov - 1938, Praha V letech 1875-1880 pracoval ve Vídní, v atelieru Brioschiho, Burghardta a Kautského. Ve Vídni studoval i na akademii. Poté pracoval v Paříži a roku 1883 se vrátil do Prahy. Studijně vycestoval do Itálie. Věnoval se především krajinomalbě.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 3 800 Kč
Číslo položky:11351