Vrány na saních Pilař Radek
POPIS: Kombinovaná technika na papíře, rozměr listu 33 x 45 cm, volný list, nesignováno, poškozeno
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 1 000 Kč |
Číslo položky:10355
1 000 Kč | 9. 2. 2020 21:29:10 | |