Vrány na saních Pilař Radek

POPIS: Kombinovaná technika na papíře, rozměr listu 33 x 45 cm, volný list, nesignováno, poškozeno
O AUTOROVI: 1931 - 1993 Narodil se v Písku. Studoval AVU v Praze u prof. Rady. Věnoval se ilustracím, grafice, malbě, filmové tvorbě a režii.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky:10355
1 000 Kč 9. 2. 2020 21:29:10