Vrba z Kytice K. J. Erbena Sucharda Stanislav
POPIS: Plastický reliev, rozměr 63 x 19 cm - vtlač. sign. Sucharda, Čechy, poč. 20. stol., bronz
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 1 300 Kč |
Číslo položky:7851