Vrby Vodicka Rudolf

POPIS: Akvarel, rozměry : 29 x 28 cm, nesignováno zaskleno
O AUTOROVI: Rudolf Vodicka (Austrian, 1879–1924) Rakouský malíř, výborný akvarelista
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky:10507