Vrby u řeky - Velký formát
Vrby u řeky - Velký formát
Vrby u řeky - Velký formát
Vrby u řeky - Velký formát
Vrby u řeky - Velký formát
Vrby u řeky - Velký formát
+ 1

Vrby u řeky - Velký formát Jaroš Bohumil

POPIS: Olej na plátně, rozměr 87 x 108 cm, mírně poškozeno
O AUTOROVI: 1856 - 1924 Pocházel s malířské rodiny .Soukromé studia u Julia Mařáka.Malíř krajinář.
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky:18521