Vrby u rybníka Liebscher Karel
POPIS: Olej na plátně fixované na lepence, rozměry: 20 x 31 cm. Odborně vyčištěno. Rám po okrajích poškozen
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
Aktuální cena: | 14 000 Kč |
Číslo položky:9739