Výhled do kraje Bubeníček Ota
POPIS: Olej na lepence, rozměr 35 x 50 cm. Obraz namalován okolo roku 1915 - 17, nesignováno. Vystaveno na výstavě v Dobříši
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
Aktuální cena: | 26 000 Kč |
Číslo položky:19147