Výhled z okna Signatura nečitelná
POPIS: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměry: 54 x 41,5 cm, signováno, datováno 38
Vyvolávací cena: | 1 200 Kč |
Aktuální cena: | 31 000 Kč |
Číslo položky:8498