Výhled z okna Signatura nečitelná

POPIS: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměry: 54 x 41,5 cm, signováno, datováno 38
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 31 000 Kč
Číslo položky:8498