Vyhnání z vesnice Skorka Lauko Jan
POPIS: Olej na plátně, rozměr 70 x 80 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
Aktuální cena: | 25 000 Kč |
Číslo položky:9155