Výjevy ze života svatých Nesignováno .

POPIS: Tempera, zlacená dřevěná deska ve schránce, rozměry ikony: 31,5 x 36,5 cm
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky:17077