Welfen u Salzburku Lászlo A.

POPIS: Olej na plátně, rozměry : 40,5 x 79 cm, rozměry včetně rámu : 62 x 100 cm. Rám dřevo zlacené, zlacení místy poškozené.
O AUTOROVI: O autorovi nebyli zjištěny informace.
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Aktuální cena: 11 500 Kč
Číslo položky:12306