Z jižních Čech Svoboda Jaroslav

POPIS: Olej na sololitu, rozměr 46 x 60 cm, nerámováno
O AUTOROVI: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky:11935