Z rodného kraja Krčmár Ctibor

POPIS: Olej na plátně, rozměr 99 x 71 cm, nerámováno
O AUTOROVI: akademický malíř. Narodil se 11.11.1924 v Semerovo okr. Nové Zámky. V letech 1947-1952 studium na AVU v Praze, malířství (prof. V. Sychra, O. Nejedlý). Věnuje se malbě a... zobrazit více >
O AUTOROVI: akademický malíř. Narodil se 11.11.1924 v Semerovo okr. Nové Zámky. V letech 1947-1952 studium na AVU v Praze, malířství (prof. V. Sychra, O. Nejedlý). Věnuje se malbě a grafice. Ocenění: vyznamenání Za zásluhy o soc. Rozvoj města, Trnava (1980), vyznamenání Za zásluhy o rozvoj města, Piešťany (1984). Žije v Piešťanech.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky:8384
3 000 Kč 25. 6. 2019 20:30:17