Za jarní noci
Za jarní noci
Za jarní noci
Za jarní noci
Za jarní noci
Za jarní noci
Za jarní noci
+ 2

Za jarní noci Wachsmann Bedřich ml.

POPIS: Olej na plátně, rozměry : 61 x 71 cm. Signováno parafou 1927
O AUTOROVI: Narodil se 8. 9. 1871 ve Svojšicích u Kouřimi a zemřel 29. 1. 1944 v Praze. Malíř figuralista. Studoval na umělecko průmyslové škole v Praze, na akademii výtvarných umělců... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 8. 9. 1871 ve Svojšicích u Kouřimi a zemřel 29. 1. 1944 v Praze. Malíř figuralista. Studoval na umělecko průmyslové škole v Praze, na akademii výtvarných umělců také v Praze ve speciální škole malíře profesora Ženíška. Na studijním pobytech byl v Mnichově a Drážďanech. Byl 32 let profesorem kresby aktu umělecko průmyslové školy v Praze. Maloval podobizny i nástěnné malby, zátiší a figurální komposice. Vyzdobil ústřední dvoranu České banky v Praze. Tomanův slovník
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 9 000 Kč
Číslo položky:15980