Za jarní noci Wachsmann Bedřich ml.
POPIS: Olej na plátně, rozměry : 61 x 71 cm. Signováno parafou 1927
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
Aktuální cena: | 9 000 Kč |
Číslo položky:15980