Zadumaný myšák Born Adolf
POPIS: Barevná litografie 11/60, rozměr listu 44 x 25 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
Aktuální cena: | 13 000 Kč |
Číslo položky:10445