Zahradní společnost
Zahradní společnost
Zahradní společnost
Zahradní společnost
Zahradní společnost
Zahradní společnost
+ 1

Zahradní společnost Nesignováno .

POPIS: Olej na dřevě, rozměry ve výřezu pasparty: 17 x 26 cm . Kvalitní malba okolo roku 1900.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 21 000 Kč
Číslo položky:13044