Zámecký motiv 1 Monogramista

POPIS: Akvarel, rozměr: 21 x 30 cm, poškozeno, zaskleno
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 4 300 Kč
Číslo položky:11919