Zámecký motiv 2 Nesignováno .

POPIS: Akvarel, rozměr: 21 x 30 cm, zaskleno
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:10749
Žádné příhozy