Zamyšlená Kašpar Adolf
POPIS: Litografie, rozměr listu 54 x 35,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: | 1 200 Kč |
Aktuální cena: | 1 900 Kč |
Číslo položky:18677