Žánrový výjev - děti Dvořák Antonín
POPIS: Olej na plátně, rozměry: 22,5 x 26,5 cm, signováno A.Dvořák 1864, původní rám poškozený. Dvořákovy obrazy jsou na trhu poměrně vzácné. Významný autor zastoupený v Národní galerii.
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
Aktuální cena: | 26 000 Kč |
Číslo položky:8864