Zasněžená Praha Nesignováno .

POPIS: Akvarel, rozměr 23,5 x 32,5 cm, zaskleno
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky:14734
800 Kč 21. 1. 2022 19:10:17
700 Kč 18. 1. 2022 20:17:54