Zasněžený les s říčkou Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměr 40,5 x 30 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena: 400 Kč
Aktuální cena: 400 Kč
Číslo položky:5948
400 Kč 22. 2. 2018 17:36:53