Zátiší s ananasem Nečitelně signováno

POPIS: Olej na plátně 32 x 42,5 cm
O AUTOROVI: Autora tohoto díla se nepodařilo ze signatury dohledat.
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky:10206
900 Kč 8. 4. 2020 21:29:10
800 Kč 28. 3. 2020 20:59:18