Zátiší s ananasem Autor nezjištěn
POPIS: Akvarel, rozměr ve výřezu 21 x 31 cm, zaskleno, datováno 1912
Vyvolávací cena: | 300 Kč |
Aktuální cena: | 300 Kč |
Číslo položky:8040
300 Kč | 25. 2. 2019 18:26:15 | |