Zátiší s ananasem Autor nezjištěn

POPIS: Akvarel, rozměr ve výřezu 21 x 31 cm, zaskleno, datováno 1912
O AUTOROVI: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 300 Kč
Číslo položky:8040
300 Kč 25. 2. 2019 18:26:15