Zátiší s bažantem Vaníček J.

POPIS: Olej na plátně, rozměr 78 x 84 cm, rám mírně poškozen
O AUTOROVI: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky:5989