Zátiší s blumami Neumann Emanuel

POPIS: Olej na plátně, rozměr 36,5 x 50, signováno vpravo dole Emi Neuman
O AUTOROVI: Narodil se 1873 v Kosmonosích a zemřel 1932 v Praze.
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:5318
Žádné příhozy