Zátiší s hrozny Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 30 x 46 cm
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky:17967
1 200 Kč 19. 9. 2023 17:58:13