Zátiší s hruškami Slavíček Jan - označeno

POPIS: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměr 34 x 19 cm
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 26 000 Kč
Číslo položky:19599