Zátiší s humrem Gottlieb Kricheldorf Hermann

POPIS: Olej na dřevě, rozměry: 33,5 x 42 cm, sign. vlevo nahoře
O AUTOROVI: Hermann Gottlieb Kricheldorf byl německý autor, který se věnoval převážně kuchyňským zátiším. Často v nich najdeme ovoce, humry a holandské skleněné číše.
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 10 000 Kč
Číslo položky:20202
10 000 Kč 17. 6. 2024 07:46:18