Zátiší s jablky Nesignováno .

POPIS: Olej na sololitu, rozměr 21 x 26,5 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena: 200 Kč
Aktuální cena: 300 Kč
Číslo položky:9371
300 Kč 22. 11. 2019 19:06:57
200 Kč 20. 9. 2019 21:53:48