Zátiší s jablky Monogramista

POPIS: Olej na sololitu, rozměr 34 x 42 cm. Signováno monogramem VB
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky:11615