Zátiší s jablky a džbánem Autor nezjištěn

POPIS: Olej na papíru, rozměr ve výřezu 38 x 56 cm + pasparta a rám, zaskleno, signováno M67
O AUTOROVI: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:5270
Žádné příhozy