Zátiší s konvicí Marhold Karel

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 42,85 x 52,5 cm, kopie podle : W.C. Hedy, nerámováno.
O AUTOROVI: Karel Marhold Datum narození: 26.červenec 1937 (Vysoké Mýto, Ústí nad Orlicí, Česká republika) Národnost: česká Činnost: malíř, architekt
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Číslo položky:13005