Zátiší s konvicí a ovocem Krátký Jindřich

POPIS: Olej na plátně, rozměr 48 x 53,5 cm, nesignováno
O AUTOROVI: Český malíř narozen 1932, Tábor. Od roku 1967 působil v Blatné. Po středoškolských studiích na gymnáziu studoval na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze, obor výtvarná... zobrazit více >
O AUTOROVI: Český malíř narozen 1932, Tábor. Od roku 1967 působil v Blatné. Po středoškolských studiích na gymnáziu studoval na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze, obor výtvarná výchova u prof. Cyrila Boudy, Karla Lidického a Martina Salcmana. Do roku 1984 působil jako pedagog na základních školách a Lidové škole umění. Poté se výtvarnému umění věnuje profesionálně. Své práce představil na více než padesáti samostatných výstavách doma i v zahraničí. Od roku 1989 je členem Unie výtvarných umělců plzeňské oblasti.
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Číslo položky:18662
1 900 Kč 26. 9. 2023 22:49:42
1 800 Kč 19. 9. 2023 19:30:07