Zátiší s korbelem a broskvemi Jaroš Bohumil

POPIS: Olej na plátně, rozměr 48 x 64 cm, rám silně poškozen, signováno vlevo B.Jaroš. Ranná práce.
O AUTOROVI: 1856 - 1924 Pocházel s malířské rodiny .Soukromé studia u Julia Mařáka.Malíř krajinář.
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Číslo položky:5700